Często zadawane pytania ​

Zanim zapoznasz się z poniższymi często zadawanymi pytaniami, zachęcamy do przeczytania instrukcji dla uczestników, gdzie znajdziesz większość potrzebnych informacji. Prosimy również o przeczytanie samouczka Jak korzystać z ZOOM, gdzie procedura ta została wyjaśniona krok po kroku.

Czym jest panel sterowania?

Panel sterowania daje dostęp do różnych obszarów typowej konferencji. Służy jako lobby konferencji. Masz dostęp do Sali plenarnej, sal, w których odbywają się warsztaty oraz do Recepcji.

Nie mieszkam w strefie czasowej CET, skąd mam wiedzieć, o której godzinie zaczyna się dana prelekcja?

Kliknij tutaj, aby przeliczyć różnicę czasową.

Czy muszę zainstalować ZOOM, aby móc z niego korzystać?

Zalecamy zainstalowanie aplikacji ZOOM. Co prawda można włączyć się do spotkania z wyszukiwarki, ale wtedy wiele funkcji nie będzie dostępnych, jak odpowiadanie na ankiety czy korzystanie z tłumaczenia.

Jak mogę uzyskać pomoc personelu konferencji?

Nasz personel z radością Ci pomoże w razie problemów technicznych. Możesz skontaktować się z nami w każdym czasie, pisząc na adres memorialdelashoah-2021-d7@premc.org. Ponadto od godziny 14:00 (CET) do końca dnia będzie czynna recepcja, gdzie możesz uzyskać osobistą pomoc. Jeśli nie możesz w ogóle uruchomić ZOOM, skontaktuj się z nami za pomocą czatu, dostępnego w prawym dolnym rogu strony panelu sterowania.

Jak mogę wejść do sali?

Na panelu sterowania zobaczysz przyciski z napisami „Kliknij, aby wejść do sali…”. Klikając na przycisk, zostaniesz przekierowany do sali w programie ZOOM, do której będziesz mieć dostęp z aplikacji ZOOM.

Potrzebuję hasła, żeby móc wchodzić do sal konferencyjnych. Gdzie je dostanę?

Idź do Recepcji w celu potwierdzenia tożsamości i otrzymania hasła dostępu do sal konferencyjnych.

Czy muszę mieć konto na ZOOM?

Tak, potrzebujesz konta na ZOOM, żeby mieć dostęp do konferencji. Ma to na celu identyfikację wszystkich uczestników.