Поширені запитання (FAQ)

Перш ніж переглянути поширені запитання (FAQ), запрошуємо вас прочитати інструкції для учасників, де ви знайдете більшість необхідної інформації. Крім того, ми запрошуємо вас переглянути покрокові вказівки щодо використання програми ZOOM.

Що таке інформаційна панель?

Інформаційна панель дає вам доступ до різних зон конференції. Це своєрідне лоббі конференції. У вас буде доступ до зали пленарних засідань, залів воркшопів та стійки реєстрації.

Я не живу в зоні CET (центральноєвропейського часу). Як мені дізнатися, о котрій годині відбудеться та чи інша доповідь?

Натисніть тут, щоб перевірити вашу різницю в часі.

Чи обов’язково встановлювати ZOOM для використання програми?

Настійно рекомендуємо вам встановити застосунок ZOOM. Дійсно, ви можете приєднатися до зустрічі у браузері, однак у такому разі вам будуть недоступні чимало функцій, такі як відповіді на опитування або усний переклад.

Як я можу звернутись по допомогу до організаторів конференції?

Наші співробітники радо допоможуть вам у разі виникнення будь-яких технічних проблем. Ви можете написати нам у будь-який зручний для вас час на memorialdelashoah-2021-d7@premc.org. З 14:00 (за центральноєвропейським часом) до кінця дня конференції також буде доступна стійка реєстрації, де вам зможуть надати допомогу особисто. Якщо у вас немає можливості використовувати ZOOM, у правому нижньому кутку сторінки інформаційної панелі буде доступний чат.

Як я можу приєднатися до зали?

На інформаційній панелі ви побачите кілька кнопок під назвою «Click to join room…» («Натисніть, щоб приєднатися до зали…»). Натиснувши на них, ви будете перенаправлені у відповідну залу ZOOM, до якої ви зможете приєднатися з допомогою застосунку ZOOM.

Мені потрібен пароль для доступу до конференц-зали. Де я можу його знайти?

Завітайте на стійку реєстрації, щоб пройти ідентифікацію та отримати пароль для доступу до конференц-зал.

Чи потрібен мені обліковий запис ZOOM?

Так, для доступу до конференції та ідентифікації вам потрібен обліковий запис ZOOM.